PAZARTESİ
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Gönül Sultanları
08:30 Kur'an Öğreniyorum
09:00 Gündem (CANLI)
09:30 İlmihal
10:00 Arafat Özel Yayını (CANLI)
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Çocuk Kuşağı
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Vahyin Işığında
19:30 Afrika Hikayesi
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Kitabelerin Dili
21:30 Farklı Bakış (T)
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23.30 Gönül Sultanları
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Diyanet'e Soralım (T)
02.00 Günün Bereketi ( T )
03:30 Kur'an'ın Dilinden
04:00 Bestekar Hafızlar
04:30 Sohbet Tadında
05:00 Bir de Bana Sor
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

SALI
SAAT PROGRAM
06:00 Bayram Namazı (CANLI)
09:00 Gönül Sultanları
09:30 İlmihal
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin İle Meraklı
10:20 Şeker Hoca
10:30 Günün Bereketi (TEKRAR)
12.05 Kardeşliği Ondan Öğrendik
12:15 Sohbet Tadında
12:45 Bir Hadis Bir Yorum
13:00 Kur'an'ın Dilinden
13:30 Engelsiz Hayat
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:25 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Çocuk Kuşağı
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Vahyin Işığında
19:30 Afrika Hikayesi
20:00 Hac Özel
21:00 Tetamu Mescid
21:30 Mizan ( T )
22:00 Bayram Selamı
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23:30 Gönül Sultanları
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Diyanet'e Soralım (T)
02:00 Günün Bereketi ( T )
03:30 Kur'an'ın Dilinden
04:00 Bestekar Hafızlar
04:30 Sohbet Tadında
05:00 Engelsiz Hayat
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

ÇARŞAMBA
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:10 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Gönül Sultanları
08:30 Bad-ı Saba Bayram Özel
09:00 Şehirlerin Ruhu
09:30 İlmihal
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin İle Meraklı
10:20 Şeker Hoca
10:30 Günün Bereketi (TEKRAR)
12.05 Kardeşliği Ondan Öğrendik
12:15 Sohbet Tadında
12:45 Bir Hadis Bir Yorum
13:00 Kur'an'ın Dilinden
13:30 Bir Asır Bir Çınar
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
16:30 Çocuk Kuşağı
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Vahyin Işığında
19:30 Afrika Hikayesi
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Şehirlerin Ruhu
21:30 Sohbet Tadında
22:00 Bayram Selamı
23.30 Gönül Sultanları
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Diyanet'e Soralım (T)
02.00 Günün Bereketi ( T )
03:30 Kur'an'ın Dilinden
04:00 Bestekar Hafızlar
04:30 Sohbet Tadında
05:00 Bir Asır Bir Çınar
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

PERŞEMBE
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)

06:50

Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Gönül Sultanları
08:30 Bad-ı Saba Bayram Özel
09:00 Bir Asır Bir Çınar
09:30 İlmihal
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin İle Meraklı
10:20 Şeker Hoca
10:30 Günün Bereketi (TEKRAR)
12.00 Kardeşliği Ondan Öğrendik
12:15 Sohbet Tadında
12:45 Bir Hadis Bir Yorum
13:00 Kur'an'ın Dilinden
13:30 İlmihal
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
17:00

Camide Çocuk Sesi

18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Vahyin Işığında
19:30 Afrika Hikayesi
20:00 Diyanet'e Soralım
   
21:00 Eksen İnsan
22:00 Bayram Selamı
23:30 Gönül Sultanları
   
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Diyanet'e Soralım (T)
02.00 Günün Bereketi ( T )
03:30 Kur'an'ın Dilinden
04:00 Bestekar Hafızlar
04:30 Gören Bilir
05:00 Vahyin Işığında
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

CUMA
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:10 Badı Saba
08:50 Kur'an'ın Dilinden
09:30 İlmihal
   
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin İle Meraklı
10:20 Şeker Hoca
10:30 Günün Bereketi ( CANLI )
12.00 Cuma Sevinci (CANLI)
13:30 Sohbet Tadında
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Çocuk Kuşağı
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Vahyin Işığında
19:30 Afrika Hikayesi
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Gönül Sultanları
22:00 Bayram Selamı
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23.30 Gençlerle Başbaşa
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Diyanet'e Soralım (T)
02.00 Günün Bereketi ( T )
03:30 Kur'an'ın Dilinden
04:00 Bestekar Hafızlar
04:30 Sohbet Tadında
05:00 Elif Lam Mim
05:45 SPOT + DOLGU 

 

CUMARTESİ
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Gönül Sultanları
08:30 Kur'an Öğreniyorum
09:00 Bilgi Treni 
09:30 Yusuf'un Dünyası
09:40 Gezgin İle Meraklı
09:50 Şeker Hoca
10:00 Çocuk Atölyesi
10:30 Camide Çocuk Sesi
11:00 Bi'Nebze
12:00 Önce Sağlığım
13.00 Hatt-ı Mizah
13:30 Hayatın Kıyısında
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Benimle Resim Yapar mısın? 
17:00 Yirmibeş
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Fotoğrafçı
19:30 Bir Hadis Bir Yorum
20:00 Hac Özel
21:00 Bence Bilir Sence
22:00 Kitap Okuyoruz
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23:30 Gönül Sultanları
23.45 Bir Hadis Bir Yorum
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İlmihal
01:30 Hatt-ı Mizah
02:00 Bi'Nebze
03:00 Önce Sağlığım
04:00 Hayatın Kıyısında
05:00 Fotoğrafçı
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

  PAZAR
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:10 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
07:50 Gönül Sultanları
08:30 Kur'an Öğreniyorum
09:05 Bilgi Treni 
09:30 Yusuf'un Dünyası
09:40 Gezgin İle Meraklı
09:50 Şeker Hoca
10:00 Çocuk Atölyesi
10:30 Camide Çocuk Sesi
11:00 Bi'Nebze
12:00 Önce Sağlığım
13:00 Hatt-ı Mizah
13.30 Şehirlerin Ruhu
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Benimle Resim Yapar mısın? 
17:00 Yirmibeş
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Fotoğrafçı
19:30 Bir Hadis Bir Yorum
20:00 Hac Özel
21:00 Bence Bilir Sence
22:00 Bezm-i Alim
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23:30 Gönül Sultanları
23.45 Bir Hadis Bir Yorum
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İlmihal
01:30 Hatt-ı Mizah
02:00 Bi'Nebze
03:00 Önce Sağlığım
04:00 Şehirlerin Ruhu
04:30 Fotoğrafçı
05:00 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

 

CUMARTESİ (25.08.2018)
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Gönül Sultanları
08:30 Kur'an Öğreniyorum
09:00 Bilgi Treni 
09:30 Yusuf'un Dünyası
09:40 Gezgin İle Meraklı
09:50 Şeker Hoca
10:00 Çocuk Atölyesi
10:30 Camide Çocuk Sesi
11:00 Bi'Nebze
12:00 Önce Sağlığım
13.00 Hatt-ı Mizah
13:30 Hayatın Kıyısında
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Benimle Resim Yapar mısın? 
17:00 Yirmibeş
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Fotoğrafçı
19:30 Bir Hadis Bir Yorum
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Bence Bilir Sence
22:00 Kitap Okuyoruz
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23:30 Gönül Sultanları
23.45 Bir Hadis Bir Yorum
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İlmihal
01:30 Hatt-ı Mizah
02:00 Bi'Nebze
03:00 Önce Sağlığım
04:00 Hayatın Kıyısında
05:00 Fotoğrafçı
05:30 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU 

 

  PAZAR (26.08.2018)
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:10 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
07:50 Gönül Sultanları
08:30 Kur'an Öğreniyorum
09:05 Bilgi Treni 
09:30 Yusuf'un Dünyası
09:40 Gezgin İle Meraklı
09:50 Şeker Hoca
10:00 Çocuk Atölyesi
10:30 Camide Çocuk Sesi
11:00 Bi'Nebze
12:00 Önce Sağlığım
13:00 Hatt-ı Mizah
13.30 Şehirlerin Ruhu
14:00 Gören Bilir
14:30 Elif Lam Mim
15:15 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:30 Benimle Resim Yapar mısın? 
17:00 Yirmibeş
18:00 Diyanet Haber (CANLI)
18:30 Lâhuti
19:00 Fotoğrafçı
19:30 Bir Hadis Bir Yorum
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Bence Bilir Sence
22:00 Bezm-i Alim
23:00 Kur'an Öğreniyorum
23:30 Gönül Sultanları
23.45 Bir Hadis Bir Yorum
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İlmihal
01:30 Hatt-ı Mizah
02:00 Bi'Nebze
03:00 Önce Sağlığım
04:00 Şehirlerin Ruhu
04:30 Fotoğrafçı
05:00 Bir Hadis Bir Yorum
05:45 SPOT + DOLGU