Ailemizin Hekimi Diyanet TV'de Başlıyor

20 Şubat 2019 Çarşamba
Ailemizin Hekimi Diyanet TV'de Başlıyor

‘Ailemizin Hekimi’, Diyanet TV’de başlıyor…

Diyanet TV, programlarına bir yenisini daha ekleyerek ‘Ailemizin Hekimi’ programını izleyiciyle buluşturuyor. Diyanet TV’nin topluma faydalı yayın anlayışına uygun hazırlanan programda sağlığımıza dair her şey olacak.

Günümüz dünyasında teknoloji, stres, hava kirliliği, gündelik hayatın getirdiği alışkanlıklarla yeni hastalıklar türemeye devam ediyor. Tüm bu yeni sorunlar ve değişimler tanı ve tedavi yöntemlerine de etki ediyor. Alanında uzman doktorlarla hastalıkların, tanı ve tedavi yöntemlerinin konuşulduğu ‘Ailemizin Hekimi’ programıyla sağlığa dair sorulara cevap aranacak.

Kalp sağlığından mideye, kronik yorgunluktan diyabete, çocuk hastalıklarından strese kadar tüm sağlık konularına değinilen programda, hastalıkların yanında sağlığın korunmasına yönelik tavsiyeler de yer alacak. Ailemizin Hekimi, her çarşamba saatler 16.30’u gösterdiğinde sizleri ekran başına davet edecek.

Sunuculuğunu Uzm. Dr. Semih Dinçer Yetiş’in yaptığı ‘Ailemizin Hekimi’, 20 Şubat Çarşamba 16.30’da ilk bölümüyle izleyici karşısında olacak.