Diyanet TV Programları Evlerinize Konuk Olmaya Devam Ediyor

10 Nisan 2019 Çarşamba

Diyanet TV Programları Evlerinize Konuk Olmaya Devam Ediyor

Diyanet TV’de yapımcı Fahrettin Aydın’ın hazırladığı, ‘’Yeni Güne Merhaba’’, ‘’Bi Nebze’’ ve ‘’Dilhane’’ Programları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Yeni Güne Merhaba ve Bi Nebze programları farklı konuları ele alıp izleyicileri aydınlatırken, Dilhane programı ise, izleyenlerin ruhlarını musikiyle dinlendiriyor.

''Yeni Güne Merhaba''

Yenilenen içeriğiyle her hafta Pazartesi günleri saat 10.30’da izleyicileriyle buluşan ‘’Yeni Güne Merhaba’’ programı, samimi, keyifli, renkli ve hayat dolu konuklarıyla izleyicilerinin karşısına geçiyor. 

Ayşe Çağlayan’ın sunumuyla gerçekleşen program, farklı konular alanında uzman kişiler tarafından enine boyuna tartışılarak izleyicilerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

''Bi  Nebze''

Her hafta, salı günleri saat 16.30’da psikolog Tuba Kılıç’ın sunduğu ‘’Bi Nebze’’ programı ise, toplumsal ve bireysel sorunlara çözüm önerisi getiriyor.

''Dilhane''

Konya’da çekimi gerçekleştirilen ve Pazar günleri saat 20.45’te yayınlanan Dilhane programında, izleyicilerin ruhları musikiyle buluşturuluyor. Prof. Dr. Ekrem Demirli’nin yorumlarıyla yayınlanan programda, tasavvuf konuları işlenerek, izleyicilerin aydınlatılması sağlanıyor.