Engelli Çocuklara Ücretsiz Yemek Dağıtıyor

18 Nisan 2019 Perşembe

Ağrı’da ablaları ve yeğeniyle iki yıldır lokanta işleten Nur Melek Keleş, her cuma günü ev yemeklerinin satışa sunduğu lokantasında engelli çocukları ağırlayarak ücretsiz yemek veriyor. 

2017 yılında KOSGEB’den aldığı destekle ‘Hanımeli Ev Yemekleri’ lokantasını açan Nur Melek Keleş, iki yıldan beri hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle iş yerinde her cuma günü engelli çocukları ağırlayarak ücretsiz yemek veriyor. Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesiyle örnek teşkil eden Nur Melek Keleş, cuma günleri iş yerlerini normal müşterilere kapattıklarını ifade ederek, o günü sadece engelli çocuklarla ilgilenerek geçirdiklerini söyledi.

Her Cuma Günü Engelli Çocuklara Ücretsiz Yemek Dağıtıyor

Başlattıkları projeden büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Keleş, projelerini sürdürebilmelerinde desteği olan herkese teşekkür etti. Keleş, "Biz Hanımeli Ev Yemekleri lokantası olarak böyle bir projede bulunmaktan çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Başta sayın valimiz Süleyman Elban olmak üzere Özel Eğitim ve Uygulama Okulu öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bunların yanında bu işte bize destek olan gönüllü arkadaşlarımız da var. Ablam, kız kardeşim, arkadaşlarımız, kuzenlerimiz herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.