'Sorun Değil' 80. Bölümüyle Ekranlara Geldi

6 Aralık 2022 Salı
'Sorun Değil' 80. Bölümüyle Ekranlara Geldi

"Sorun Değil" 80. Bölümüyle Ekranlara Geldi

Diyanet TV'nin psikoloji programı "Sorun Değil" 80 böümü geride bıraktı.

"Sorun Değil" adlı programda alanında uzman konuklarla beraber çocukluk ve ergenlik döneminde ailelerin ve bireylerin karşılaştıkları sorunlara yönelik çözümler anlatılıyor. Çocukluk ve ergenlik dönemindeki bireylerin kendilerine ve ailelerine rehberlik yapmak, toplumsal ve bireysel sorunlara çözüm önerileri getirmek amacıyla farklı konular masaya yatırılıyor.

Alanında uzman isimlerle, hayata dair meselelerin çocukluk ve ergenlik dönemi özelinde konuşulacağı "Sorun Değil" programında çocuk yetiştirme yöntemlerinden aile içi iletişime birçok konu ele alınıyor. Programda ilgili yaş grubunun ailesi ve toplum ile arasındaki bağ değerlendiriliyor, anne babalara düşen sorumluluklar anlatılıyor.

"Ruhsal gelişim açısından çocukluk çağı neden önemli?" "Çocukluk döneminde göz önünde bulundurulması gerekenler neler?" "Çocukluk dönemi travmalarının sebepleri nelerdir?" "Erken çocukluk döneminde yaşanan travmalar yetişkinliğe nasıl yansır?" gibi sorular alanında uzman konuklar tarafından cevaplanıyor.

"Sorun Değil" her Salı ve Perşembe günü saat 16.00'da Diyanet TV'de…