11. Haftanın Birincisi Sinan Sarı Oldu

8 Nisan 2019 Pazartesi

Diyanet TV ekranlarında ilgiyle izlenen “Ezanı Güzel Okuma Yarışması”, izleyiciyle cumartesi akşamları buluşmaya devam ediyor. 11. haftanın finalinde Ezan bülbülleri gür sesleriyle ezanlarını okudular ve jüri tarafından değerlendirildiler. İzleyici ve jüri oylarıyla birlikte toplam 477 puan alan Sinan Sarı 11. haftanın birincisi olarak yarı finale kaldı.

11. Haftanın birincisi Sinan Sarı oldu.

Diyanet Tv ekranlarında heyecanla izlenen ezanı güzel okuma yarışması devam ediyor…  11. haftanın finalinde ise 5 ezan bülbülü sırayla ezanlarını okudular. Gönüller titredi ve manevi coşku stüdyo da ve ekranlarda yaşandı. Ses, makam, eda ve seda gibi kriterler göz önünde bulundurularak puanlama yapılıyor. Ayrıca yarışmacılara izleyicilerde puan vererek haftanın birincisi seçiliyor.

Ezanı güzel okuma yarışmasının 11. haftasında 5 yarışmacı ezan okurken en fazla puanı alan yarışmacı Sinan Sarı oldu. Sinan Sarı jüriden 383 puan izleyiciden de 94 puan toplamda ise 477 puan alarak haftanın birincisi oldu. Haftanın ikincisi, Sezer Verim üçüncüsü Emrah Çiftçi dördüncüsü Fatih Yılmaz olurken, beşincisi ise Bilal Salan oldu.